VÅRE ENGASJERTE ANSATTE

Vi har 15 dedikerte ansatte, som jobber for å produsere filmer som forteller historier som er engasjerende. Vi er lidenskapelig opptatt av film og bruk av film som virkemiddel i kommunikasjon.

På jobb er vi også opptatt av det sosiale og til lunsj samles vi for et svært god måltid, laget av vår fantastiske Masterchef, Gro.

Anne Kathrine Lippert
Grafisk Designer
mail: anne@snoball.no
tlf: 951 63 533

Andreas O. Krogsæther
Grafiker & Klipper
mail: andreas@snoball.no
tlf: 470 96 873

Gro Hølmebakk
Masterchef
mail: gro@snoball.no
tlf: 481 98 998

Hege Aubell
Økonomiansvarlig
mail: hege@snoball.no
tlf: 482 82 821

Hilde Holmesland
Produksjonsleder
mail: hilde@snoball.no
tlf: 911 78 990

Ingvild Søderlind
Regissør
mail: ingvild@snoball.no
tlf: 932 94 889

Jonny Westernes
Produsent
mail: jonny@snoball.no
tlf: 905 71 841

Lene Markeng
Produksjonsleder
mail: lene@snoball.no
tlf: 415 22 041

Mari Finnestad
Regissør
mail: mari@snoball.no
tlf: 970 80 096

Marianne Kleven
Regissør
mail: marianne@snoball.no
tlf: 922 49 290

Simen Bing Stafseng
Teknisk ansvarlig & Klipp-/fotoassistent
mail: simen@snoball.no
tlf: 984 43 987

Stian Zethelius
Klipper & Let-regi
mail: stian@snoball.no
tlf: 995 08 137

Tina Smedberg Harsheim
Leder for Kommunikasjon & Sosiale Medier
mail: tina@snoball.no
tlf: 971 37 172

Tore Meling
Daglig Leder
mail: tore@snoball.no
tlf: 900 99 713